Apie Mus

         UAB "GTV GROUP ir KO"

Veiklą pradėjome 2004 metais. Pagrindinės mūsų veiklos sritys – motociklų prekyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba originaliomis naudotomis lengvųjų automobilių, motociklų ir mikroautobusų dalimis. Teikiame transportavimo paslaugas.

UAB "GTV GROUP ir KO" turi patikimus atstovus Didžiojoje Britanijoje, Latvijoje, Rusijoje, Baltarusijoje ir Rumunijoje. Klientui pageidaujant, užsiimame prekių pristatymu visoje Lietuvoje.

Teikiamų paslaugų sąrašas:

  • Parduodame motociklus, automobilius, mikroautobusus;
  • Prekiaujame originaliomis naudotomis dalimis;
  • Superkame automobilius bei motociklus;
  • Transportavimo paslaugos: automobilių, motociklų, mikroautobusų transportavimas iš/į Didžiąją Britaniją, bei kitas šalis.
  • Dalių pervežimo paslaugos: kiekvieną savaitę pervežame automobilių ir kitų transporto priemonių detales maršrutu Lietuva-Rusija. Detales pristatome į Maskvą ir Sankt Peterburgą.
  • Teikiame tarpininkavimo paslaugas įsigyjant automobilius ir kitas transporto priemones Didžiojoje Britanijoje ir kitose Europos valstybėse.

Atvykę į mūsų parduotuvę, esančią Zietelos 3, Vilniuje (žr. žemėlapyje ), rasite vieną didžiausių motociklų pasirinkimą Lietuvoje. Neradus Jums tinkamo motociklo, surasime jį pagal užsakymą. Kviečiame atvykti pas mus ir įsigyti motociklą bei jų eksploatavimo reikmenų (tepalų,filtrų, žvakių, akumuliatorių ir t.t.). Taip pat tikriname motociklus prieš pirkimą, atliekame jų techninį bei pogarantinį aptarnavimą.